Obchodní podmínky a Všeobecné podmínky rezervaceke stažení .pdf

Reklamační řádke stažení .pdf
 

 • Tento dokument upravuje podmínky rezervací přes webové stránky jelica.cz. Provozovatelem těchto webových stránek je BALKAN GASTRO s.r.o., IČ: 271 30 177, Na Zlíchově 260, 150 00 Praha 5. Veškerou korespondenci zasílejte na adresu BALKAN GASTRO s.r.o., Na Zlíchově 35, 150 00 Praha 5. Tyto podmínky akceptujete jménem všech osob, kterých se rezervace týká.
 • Prohlášení plnoletosti
  Prohlašujete, že je vám 18 let a více, a že máte právní oprávnění použít webové stránky jelica.cz. Akceptujete zodpovědnost za všechny platby, které byly provedeny Vaším jménem nebo kreditní kartou a potvrzujete, že Vámi uvedené informace jsou pravdivé a správné.
 • Objednávky
  Veškeré vaše objednávky budou považovány za vaši vůli zakoupit požadované ubytování/služby cestovního ruchu, které jsou subjekty těchto rezervačních podmínek. BALKAN GASTRO s.r.o., s Vámi nebude smluvně vázán zajistit Vámi objednané služby za nabízené ceny do té doby, než je Vaše rezervace potvrzena a BALKAN GASTRO s.r.o. obdrží platbu v plné výši za objednané služby.
 • Platební podmínky
  Platba v celé výši je požadována při každé rezervaci. Platbu provedete on-line přes webové stránky jelica.cz za použítí kreditní/debetní karty VISA, Mastercard nebo Maestro. Po dokončení rezervace budete přesměrování na platební bránu Gopay. Abychom zajistili bezpečnost přenosu informací o Vaší kreditní/debetní kartě, používáme bezpečný 3D server systém. Tento systém zajišťuje, že Vaše kreditní karta není k dispozici nám a nikomu z uživatelů internetu, kromě zabezpečeného serveru, který provádí autorizaci platby.
 • Rezervace
  Rezervace vznikne tak, že vyplníte relevantní formulář na stránkách jelica.cz/apartmany a odešlete ho stisknutím tlačítka REZERVOVAT. Ještě předtím, než budete přesměrováni na zabezpečené stránky autorizačního serveru, bude Vaše rezervace uložena do rezervačního systému a Vy obdržíte email potvrzující vytvoření rezervace. Mezitím bude platba vaší kreditní/debetní kartou autorizována v autorizačním centru. Po úspěšné autorizaci, dostanete druhý email, který tuto platbu potvrdí, a ve kterém naleznete odkaz, kde si můžete vytisknout průkaz na ubytování a fakturu. V případě, že nedostanete druhý potvrzovací email o platbě, kontaktujte naše rezervační oddělení na apartments@jelica.cz nebo na +420 607 550 217. Při komunikaci s rezervačním oddělením uvádějte vždy číslo rezervace.
 • Ceny
  Všechny ceny jsou uváděny v CZK / EUR / CHF. Platba může být provedena pouze v CZK / EUR.
 • Změny rezervací
  Pro veškeré změny rezervací (změna jména, data rezervace, typu pokoje, apod.) je nutno zaslat email s požadavkem na změnu na apartmensts@jelica.cz. Každá změna Vám bude zpětně potvrzena, bude-li možné ji provést. Pokud změnu nelze provést nebo není zpětně potvrzena, platí původní verze rezervace.
 • Storno podmínky
  Po vytvoření rezervace se stává rezeravace závaznou a nelze ji zrušit. V případě zrušení rezervace nebo nedojezdu celková částka zaplacená za ubytování propadá a je nevratná. Po předchozí domluvě a pokud to okolnosti dovolí je možno rezervaci přesunout na jiný termín.
 • Stížnosti
  Máte-li stížnost na kvalitu ubytování, snažte se vše okamžitě řešit na místě s recepcí nebo vedením apartmánů a umožnit tak co nejrychlejší nápravu situace.

V Praze dne 2. 2. 2020